Ubytování Normandie

Ubytování v Normandii

Ideální prázdninová destinace, která se nachazí nedaleko Paříže. Nabízí turistům rozmanitou pobřežní krajinu s vápencovými skalami, malebnými zátokami ale i širokými plážemi. Najdeme zde atraktivní města s malebnými uličkami, vnitrozemí je plné zelených kopců, najdeme zde mnoho krásných zahrad a přírodních parků. Milovníci přírody si zde opravdu přijdou na své.


» Online rezervace

Poslední recenze

Hôtel Elysées Flaubert
Tomáš a Eva: (hodnoceno 30.8.2011) Do Paříže jsme se vydali poprvé a myslím ,že jsme narazili na docela obstojný hotel. Skvělé umístění - blízko k Arc de Triomphe, obchodům a restauracím podél Champs Elysées. Personál velice vstřícný a pohotový řešit naše problémy.více »
Best Western Hôtel de Neuville
Tomáš: (hodnoceno 12.6.2011) Jedná se o velmi pěkný malý hotel s nezaměnitelnou pařížskou atmosférou, který se nachází v blízkosti stanice metra Pereire a pokud se chcete projít tak 20 minut chůze od centra. Pokoje byly malé, ale čisté, krásné, dobře zařízenévíce »
Banke Hôtel
Věra: (hodnoceno 7.6.2011) S manželem jsme milovali vstupní prostor, který byl opravdu překrásný, impozantně vybavený ostatně tak jako celý hotel. Hotelový personál byl mimořádně přátelský a užitečný. Pokoje v Paříži jsou vždy stísněné, ale v tomto případě to bylo relativněvíce »
Hôtel Chateaubriand
TEST: (hodnoceno 25.5.2011) TEST
Hôtel Chateaubriand
Karolína : (hodnoceno 24.5.2011) Od první chvíle na mě hotel působil dobrým dojmem. Žena na recepci byla milá a ochotná, a zatímco mi odpovídala na všechny mé otázky, zaměstnanci mi odnesli zavazadla do pokoje. Pokoj byl krásný, útulný a vše bylo čisté, jen poněkudvíce »

Normandie

Pokud máte raději kulturu máte zde možnost navštívit mnoho hradů, kostelů, klašterů a muzeí. Mont Saint Michel je jednou z největších atrakcí v nejjižnějším cípu Normandie. Mont Saint-Michel se nachází na skalnatém poloostrově, který je asi 1 km od místa Avranches. Ostrov je přístupný pouze pro pěší a výlet na tento ostrov vřele doporučujeme. Přístav Honfleur s úzkými uličkami a krásnými domy je nejlepší prozkoumat pěšky. Charakteristické čtvrti se nezměnili od 19. století, kdy byly malovány mnoha umělci.

Beaumont se nachází v oblasti Calvados. Je to malé městečko s malebnými starými domy. Toto městečko se proslavilo svými trhy se starožitnostmi a květinami. V hlavní sezóně se konají téměř každý den. Bayeux je půvabné městečko s malými obchůdky. Nezapomeňte zde navštívit katedrálu a tapiserii Mathilda. Nachází se asi 7 km od pobřeží La Mancha a asi 30 km severovýchodně od Caen. Caen je město calvadosu. Je zde mnoho atrakcí jako je Abbaye-aux-Homme, Abbaye-aux-Dames a muzeum výtvarných umění. Pro návštěvu tohoto města si nechte alespoň jeden den volna. Deauville – přímořské letovisko na pobřeží Normandie.

Najdete se širokou škálu možnosti ubytování. Od levných hotelů až po ty nejluxusnější. Je zde také mnoho rybích restaurací, kde můžete ochutnat mořské plody všeho druhu. Pokud máte rádi během své dovolené sportovní vyžití nebudete se v Normandii nudit. Pro milovníky golfu je zde přibližně 37 golfových hřišť. Pro turisty nabízí Normandie krásnou zvlněnou krajinu, lesy a turistické trasy podél pobřeží. Známými produkty tohoto regionu jsou jablka, smetana a sýry. Světoznámý sýr je Camembert a Livarot. Jablečný mošt a Calvados je nejlepší ochutnat nebo nakoupit na farmě přímo u výrobce.